Wyjazd szkoleniowy dla studentów z trudnościami natury psychicznej

W ramach projektu Kowadło 2.0 pragniemy złożyć projekt o weekendowe szkolenie wyjazdowe skierowane do studentów/tek UAM, zmagających się z trudnościami natury psychicznej. Szkolenie będzie organizowane przy pomocy Poradni Rozwoju i Wsparcia psychicznego UAM i prowadzone przez panią Magdalenę Cieślik (psychoterapeutkę z Poradni) przy wsparciu studentów (wolontariuszy z Poradni). Wzbogaci je udział eksperta przez doświadczenie, zmagającego się z trudnościami natury psychicznej. Jeśli jesteś zainteresowany/a samorozwojem, doskonaleniem umiejętności społecznych i zmagasz się z trudnościami natury psychicznej – zapraszamy do wypełnienia ankiety! W przypadku, gdy dostaniemy grant, jej wyniki pomogą nam zorganizować szkolenie, które będzie odpowiedzią na Wasze oczekiwania!

Jeśli chcesz:
• poznać siebie jeszcze lepiej,
• chcesz się dowiedzieć jakie formy pomocy oferuje uczelnia osobom z trudnościami natury psychicznej
• jesteś zainteresowany tematyką psychologii oraz samorozwoju,
• chcesz pracować nad sobą.

Ten wyjazd jest właśnie dla Ciebie!
Niniejsza ankieta ma charakter czysto informacyjny. Wypełniając ją nie deklarujesz się do udziału w projekcie.

W trosce o najlepsze dostosowanie tematyki zajęć prosimy o Twoją opinię:

ANKIETA DOSTĘPNA POD PONIŻSZYM LINKIEM: