Przejdź do treści

Koordynatorzy Wydziałowi

Lista Koordynatorów Wydziałowych ds. współpracy
z Poradnią Rozwoju i Wsparcia Psychicznego:

JednostkaNazwisko
koordynatora
Dane kontaktowe
Wydział Anglistykimgr Bas van der Hambvdham@amu.edu.pl
Wydział Antropologii i Kulturoznawstwaprof. UAM dr hab. Marcela Kościańczukmarcelak@amu.edu.pl
Wydział Archeologiidr Danuta Żurkiewiczdanuta@amu.edu.pl
Wydział Biologiiprof. UAM dr hab. Tomasz Hanćtomasz.hanc@amu.edu.pl
Wydział Chemiiprof. UAM dr hab. Anna Szwajcaaniasz@amu.edu.pl
Wydział Studiów
Edukacyjnych
dr Magdalena Sadowskam.sadowska@amu.edu.pl
Wydział Prawa
i Administracji
dr Agata Hauserahauser@amu.edu.pl
Wydział Filologii
Polskiej i Klasycznej
dr hab. prof. UAM Karolina Ruta-Korytowskakaruta@amu.edu.pl
Wydział Historiiprof. UAM dr hab. Bernadetta Manyśeustachy@amu.edu.pl
Wydział Nauk
Geograficznych
i Geologicznych
dr Michał Jakubowiczmjakub@amu.edu.pl
Wydział Filozoficznymgr Filip Leszczyńskifilip.leszczynski@amu.edu.pl
Wydział Fizykidr Monika Makrocka-Rydzykmrydzyk@amu.edu.pl
Wydział Psychologii i Kognitywistykiprof. UAM dr hab. Anna Słyszaslysz@amu.edu.pl
Wydział Matematyki i Informatykiprof. UAM dr hab. Edyta Juskowiakedyta@amu.edu.pl
Wydział Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennejdr. hab. Barbara Konecka-Szydłowskabarbara.konecka-szydlowska@amu.edu.pl
Wydział
Neofilologii
mgr Grzegorz Straburzyńskimaestro@amu.edu.pl
Wydział Nauk o Sztucedr Magdalena Nowicka-Ciecierskam.nowicka@amu.edu.pl
Wydział Nauk
Politycznych
i Dziennikarstwa
dr hab. Beata Pająk-Patkowskabeata.pajak@amu.edu.pl
Wydział Socjologiimgr Marzena Pawłowskamarzenap@amu.edu.pl
Wydział Teologicznyo. prof. UAM dr hab. Jacek Soińskiborys@amu.edu.pl
Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszudr Robert Poklekrobert.poklek@amu.edu.pl
Collegium Polonicum w Słubicachmgr Agnieszka Brończykbronczyk@europa-uni.de
Instytut Kultury Europejskiej w Gnieźniedr Zofia Kaczmareklawinia@amu.edu.pl
Nadnotecki Instytut UAM w Pile
PRiWP