Przejdź do treści

Nasz zespół

mgr Elżbieta Żurkiewicz

psycholog, psychoterapeuta,
doradca rodzinny

Absolwentka psychologii Uniwersytetu im A. Mickiewicza.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w szpitalu przy ul. Polnej w Poznaniu na Oddziale Patologii Wczesnej Ciąży oraz w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. W latach 1984-1997 pracowałam jako asystent w Instytucie Psychologii prowadząc zajęcia dla studentów. Dodatkowo prowadziłam autorskie wykłady w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. W dorobku akademickim kilkanaście artykułów naukowych. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą licealną oraz studencką wzbogacone licznymi kursami z zakresu pracy z osobami młodymi oraz profilaktyki. Ukończyłam kurs WTTS-u w zakresie psychoterapii systemowej zakończony certyfikatem psychoterapeuty.

mgr Magdalena Cieślik

psycholog, psychoterapeuta,
doradca zawodowy

Ukończyłam Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Nauk Społecznych studia magisterskie – kierunek psychologia  i od wielu lat pracuję aktywnie w zawodzie oraz zajmuję się psychoterapią. Jestem absolwentką kursu podstawowego i zaawansowanego psychoterapeuty i doradcy systemowego i rodzinnego Wielkopolskiego Towarzystwa Terapeutów Systemowych. Ukończyłam studium Systemowej Terapii Dzieci i Młodzieży. Dodatkowo Skończyłam Studium Psychologii Sądowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii.

Skierowanie do lekarza psychiatry wydaje wyłącznie psychoterapeuta PRiWP, po przeprowadzeniu stosownej konsultacji psychologicznej.

dr Agnieszka Grodzka – Bartel

lekarz specjalista
psychiatra

Zajmuję się leczeniem osób dorosłych. Ukończyłam Akademię Medyczną w Poznaniu w roku 1986, specjalizację z psychiatrii pierwszego stopnia uzyskałam w roku 1991, a drugiego stopnia w roku 1996. Ukończyłam akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne  czteroletni kurs psychoterapii w Instytucie Eriksonowskim w roku 2011. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas wieloletniej pracy na oddziale psychiatrycznym oraz w poradni zdrowia psychicznego. Aktualnie prowadzę praktykę ambulatoryjną, leczę zaburzenia związane ze stresem, zaburzenia lękowe, zaburzenia depresyjne i nastroju, zaburzenia psychotyczne oraz zaburzenia funkcji poznawczych.

mgr Olga Waroczyk-Mikołajczak

psycholog, psychoterapeuta,
trener myślenia twórczego

Ukończyłam Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Nauk Społecznych
studia magisterskie – kierunek psychologia i od wielu lat pracuję aktywnie w zawodzie oraz zajmuję się psychoterapią.
Jestem absolwentką kursu podstawowego i zaawansowanego psychoterapeuty i doradcy systemowego i rodzinnego Wielkopolskiego Towarzystwa Terapeutów Systemowych.
Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Wychowania Seksualnego a także Szkolenie Trenerów z zakresu rozwijania zdolności twórczych dzieci, młodzieży i dorosłych.
Od 20 lat wspieram ludzi w rozwiązywaniu problemów pracując w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.