Przejdź do treści

Szukamy ekspertów przez doświadczenie

Kim jest ekspert, czyli kogo szukamy?

Ekspertami przez doświadczenie są osoby, które zmagały się z problemami natury psychicznej lub mają doświadczenie kryzysu psychicznego. Jeśli pracujesz nad sobą, poznajesz siebie, akceptujesz swoje doświadczenia, a przede wszystkim – chcesz się nimi podzielić, spróbuj! Kosztować Cię to może jedynie trochę czasu, lecz Twoja pomoc może się okazać nieoceniona dla osób które obecnie są w podobnej sytuacji co Ty, na początku swej drogi.

Co będziesz robił jako ekspert?

Przede wszystkim dzielił się swoimi przeżyciami na spotkaniach grupowych lub indywidualnych z osobami, które potrzebują Cię posłuchać.


Jak zostać ekspertem?


Zgłoś się do koordynatora projektu, opowiedz trochę o sobie, zapytaj o to co Cię interesuje lub zastanawia. Kontakt jest podany na końcu ogłoszenia.

Co dalej?


Dla przyszłych ekspertów zostanie zorganizowane szkolenie w ramach autorskiego planu. Nauczysz się tam przede wszystkim dzielić swoją historią w miarę własnej gotowości i bezpieczeństwa wobec swoich granic. Terminy szkoleń zostaną podane w kwietniu, a szkolenia odbędą się w formie on line.

Co możesz zyskać?


– Satysfakcję z dawania wsparcia innym ludziom, którego być może kiedyś Ci brakowało,
– wsparcie merytoryczne pracowników poradni – certyfikowanych psychoterapeutów
– kształtowanie umiejętności miękkich, potrzebnych w codziennym życiu.

Nie czekaj i napisz już dziś!

Kontakt: Sabina Wolniewicz – studentka psychologii UAM, praktykantka w Poradni Rozwoju i Wsparcia Psychicznego UAM, organizatorka autorskiego projektu „I kto tu oszalał?”. Prywatnie osoba z doświadczeniem kryzysu psychicznego oraz ekspert przez doświadczenie.
E-mail: sabina.wolniewicz@wp.pl. Chętnie porozmawiam z Tobą również telefonicznie. Numer podaję po uprzednim kontakcie mailowym.