Warsztaty dla studentów korzystających ze wsparcia poradni – 20 i 21.02.2021, organizowane w ramach konkursu Kowadło 2.0

Drodzy studenci/tki korzystający ze wsparcia Poradni Rozwoju i Wsparcia Psychicznego UAM! W ramach konkursu Kowadło 2.0 otrzymaliśmy grant na zorganizowania dla Was weekendowych warsztatów wyjazdowych. Niestety ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną w Polsce i na świecie, nie jesteśmy w stanie zorganizować ich w planowanej wcześniej formie. Mamy dla Was jednak i dobrą widomość! Warsztaty odbędą się w formie on-line. Mamy nadzieję, że pomimo tej zmiany, nie stracą dla Was na wartości.

Warsztaty odbędą się w terminie 20 i 21.02.2021 na platformie Microsoft Teams. Warsztaty poprowadzi pani Magdalena Cieślik – psychoterapeuta
z Poradni oraz pani Sabina Wolniewicz – ekspert przez doświadczenie, studentka psychologii na UAM. Warsztaty będą odbywać się w bezpiecznej atmosferze oraz z poszanowaniem granic każdego z uczestników. Będą dotyczyły w głównej mierze akceptacji siebie i doświadczanych trudności oraz posłużą wymianie doświadczeń.

Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszamy do dokonywanie zgłoszeń przez formularz google

Serdecznie pozdrawiamy!